آموزش تبدیل گوشی به میکروفون کامپیوتر

با فشار دادن میانبر صفحه کلید Windows Key-Shift-S، به شما این امکان را میدهد که یک ناحیه (مستطیل یا آزاد)، یک پنجره یا کل صفحه را انتخاب کرده و اسکرین شات بگیرید که میتوانید آن را از کلیپ بورد جایگذاری کرده و یا در آن باز کنید. این پنل کاملاً جدید نیست زیرا پاپ آپ News and Interests Taskbar که اخیراً در ویندوز 10 آمده است نیز تقریباً همین کارها را انجام میدهد.

Teams در طول همهگیری کووید-19 به طرز شگفت انگیزی رشد کرده است، اما معلوم نیست که میتواند به اندازهای که مایکروسافت میخواهد در همه جا حاضر باشد یا خیر. ویژگی تبدیل صوت به متن ویندوز در سالهای اخیر به طرز چشمگیری بهبود یافته است و اکنون از الگوریتمهای یادگیری ماشینی برای تصحیح حدسها و علائم نگارشی خود استفاده میکند. اما آنطور که اکنون در اخبارها آمده، دیگر قرار بر عرضه Windows 10X نیست و اکنون بر اساس آخرین گزارشات درز کرده، مایکروسافت به زودی از ویندوز 11 (Windows 11) رونمایی خواهد کرد. بخش عمده ی تفاوت ویندوز 11 با ویندوز 10 در طراحی رابط کاربری است و به نظر می رسد بخش عمده ای از ویژگی های وعده داده شده در نسخه ای که هم اکنون ارائه شده وجود ندارد.

ژستهای حرکت سه انگشتی جدید برای نمایش Task View و کوچککردن و برنامه روی دسکتاپ وجود دارند. Virtual Desktop به شما امکان می دهد در کامپیوترتان چندین دسکتاپ ایجاد کنید و می توانید با کلیک یک دکمه بین آنها جابجا شوید. علاوه بر سایر برنامههایی که میتوانید در استور دریافت کنید، همه برنامههای استاندارد مانند Photos ، پخشکننده موسیقی Groove ، ضبط صدا، دو برنامه Paint 3D و کلاسیک ، ایمیل، تقویم، و غیره را نیز می توانید دریافت کنید. در این پنجره دو گزینه مجزا دیده می شود. در مرحله اول باید فایل ISO ویندوز 11 را دانلود کنید.

مفصلاً به نقد و بررسی ویندوز 11 پرداختیم و برای جمع بندی باید بگوییم، استفاده از ویندوز11 با ویندوز 10 تفاوت زیادی ندارد. در ادامه به نقد و بررسی ویندوز 11 در زمینه تنظیمات و دیگر امکانات خواهیم پرداخت. در بخش پایانی این نقد و بررسی ویندوز 11 به برخی از ویژگیهای قدیمی که دیگر با رویکرد جدید ویندوز 11 مطابقت ندارند، اشاره می کنیم. معمولاً می توانید با فعال کردن دستگاه خود و فشار دادن یکی از کلیدهای عملکرد، Delete یا ESC به BIOS دسترسی پیدا کنید، اما برای اطلاعات بیشتر حتماً وب سایت پشتیبانی سازنده کامپیوتر خود را بررسی کنید.

BlueStacks به طور کامل با ویندوز سازگاری دارد و به راحتی با سخت افزار کامپیوتر شما هماهنگ میشود. به طور کلی، اگر از عمر سخت افزارتان کمتر از 4 یا 5 سال گذشته باشد، به احتمال زیاد سیستم مورد نیاز با مشخصات شما مطابقت خواهد داشت. مایکروسافت در ویندوز ۸.۱ بخش File History (تاریخچه فایل) را معرفی کرد که به کاربران اجازه میداد تا با فعال کردن این گزینه و انتخاب یک درایو، از فایلهای خود در پوشههای Libraries(کتابخانه)، Contacts (لیست تماس)، Favorites (علایق) و دسکتاپ به طور خودکار فایل پشتیبان (بکاپ) تهیه کنند. ویندوز هنوز چندین دسکتاپ مجازی ارائه میدهد، که برای جدا کردن برنامههای کاری و وب سایتها از برنامههای شخصی بسیار مفید است.

تغییراتی از قبیل باز شدن منو به صورت سنتی با قابلیت پین کردن نرمافزارهای مختلف حتی نرمافزارهایی که برای نسخهی دسکتاپ طراحی نشدهاند. با توجه به افزایش حجم فایل های مختلف در کشورهای جهان در سال های اخیر بسترهای خاصی فراهم شده است که افراد بتوانند فایل های حجیم خود را در آن بسترها نگهداری کنند. انجام این کار در گوشیهای مختلف متفاوت است، اما عمدتا از طریق تنظیمات و رفتن به بخش Connections یا Tethering میتوانید این کار را انجام دهید. شبیه ساز Bliss OS یکی از بهترین شبیه ساز اندروید برای بازی مخصوص گیمرها است که از طریق ماشین مجازی کار می کند و می توانید هر بازی اندرویدی را با آن در کامپیوتر اجرا کنید.

گیمرها هرگز در به روز رسانیهای جدید ویندوز فراموش نمیشوند. یکی از معدود ویژگیهای جدید که باید حتما هنگام نقد و بررسی ویندوز 11 به آن اشاره کنیم، پنل ویجت است که اطلاعات مربوط به اخبار، آب و هوا، قیمت سهام، امتیازات ورزشی و موارد دیگر را به نمایش میگذارد. تا اینجای مقاله مفصلاً به نقد و بررسی ویندوز 11 از نظر تفاوت ها و ویژگی های جدید خود نسبت به نسخه های قدیمی تر پرداختیم، در ادامه می خواهیم به ارتباطی که ویندوز 11 با اندروید برقرار خواهید کرد نگاهی بیاندازیم. قبل از اینکه چند مرحلهی بسیار ساده برای استفاده از این روش را بررسی کنیم، بهتر است اطلاعات بیشتری در مورد FTP داشته باشیم.

لازم به ذکر است که در این روش لازم است که سخت افزار شما حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب ویندوز 11 را داشته باشد. ویندوز 10 ابزاری عالی برای گرفتن اسکرین شات به نام Snip & Sketch را معرفی کرد. در مورد فناوری جدید بازی، ویندوز 11 Auto HDR و DirectStorage را معرفی میکند. پس از اینکه آن فرد دستورالعمل مورد نظر در ایمیل را طی کرد، این حساب کاربری در بخش Settings زیر بخش Your Family ظاهر میشود.

روش دیگری نیز وجود دارد که شما در آن قادر هستید ویندوز 10 خود را به ویندوز 11 ارتقا دهید و حتی فایل های قبلی را همچنان حفظ کنید. پس از اجرای این دستور یک فایل با نام buildozer.spec ایجاد می شود که مشخصات app تولید شده در آن قرار دارد می توانید نام app یا مورارد دیگری را در این فایل تغییر دهید. توجه داشته باشید که به خاطر ماهیت این نرم افزار احتمالا شناسایی آن به عنوان ویروس توسط سیستم عامل وجود دارد.

در اینجا، بخشی تحت عنوان «Explore Windows» وجود دارد که شامل سه کاشی با نامهای «Get Started» (شروع کنید)، «Insider Hub» (هاب داخلی) و «Windows Feedback» (بازخورد ویندوز) است که این بخشها در نسخه RTM ویندوز ۱۰ وجود ندارند (RTM نسخه مربوط به تلفنهای همراه و تبلتها است). ولی همچنان نمیتوانید هیچکدام از آنها را در تلفنهای همراه اجرا کنید! مایکروسافت در بازه زمانی متفاوت به روزرسانی را برای کاربران ارسال می کند. طی چند روز آینده قرار است که مایکروسافت از نسل جدید سیستمعامل خود با نام ویندوز 11 رونمایی کند. این حرکت از بعضی جهات بسیار منطقی است چرا که با اهمیت روزافزون جلسات مجازی، شاید مایکروسافت بتواند با این حرکت بخشی از بازار ویدئو کنفرانس را تصاحب کند.

میتواند امکان به سرقت رفتن خودرو و تجهیزات داخل آن را فراهم کند. این شبیه ساز در تلاش است تا تجربه اجرای بازی بدون وقفه و یا به اصطلاح بدون لگ را برای کاربران خود فراهم کند. Advanced Display Settings مراجعه کنید، تا گزینه Refresh Rate را در پایین پنجره مشاهده کنید. در منوی کشویی گزینه Everybody را انتخاب کنید، سپس روی گزینه افزودن (Add) ضربه بزنید. در اینجا، زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس تیک گزینه Use recommended options for this pc را فعال کنید. گزینهی Use the recommended options for this PC را غیرفعال کنید (اختیاری).۶.

در پنجره ظاهر شده تیک گزینه Real-time protection را غیرفعال کنید. اما با همه این ها می توان گفت ویندوز 11 جذاب است و البته که در اولین آپدیت خود بهتر هم ظاهر خواهد شد. یکی دیگر از مزایای مسلم این برنامه این است که کاملاً رایگان است و برای همه کاربران قابل بارگیری است. اما در مورد نصب اندروید روی آیفن لازمه بگم خدمت تون که هیچ درایور رسمی برای آیفن مبتنی بر اندروید نوشته نشده پس انجام این کار تقریبا غیرممکنه . 2. تنظیمات زبان، منطقه زمانی، واحد پولی و صفحه کلید مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در نسخه ویندوز 11 همچنان پنل واحد Action Center برای اعلان ها و تنظیمات سریع گزینه بهتری است. پس اگر در ادامه دیدید که آپدیت ویندوز 11 برای شما در دسترس نیست، از دیگر روش های دیگری که به آن پرداختیم استفاده کنید. البته راههای دیگری نیز برای گرفتن اسکرین شات در ویندوز 11 وجود دارند، از جمله استفاده از کلید PrtSc، نوار بازی، ابزارهای اسکرین شات شخص ثالث و غیره. جدا از موارد جزئی، استفاده از ویندوز 11 ظاهر جدید، ابزارهای مفید جدید، برنامههای پیش فرض به روزرسانی شده، قابلیتهای اضافی و پیشرفتهای عملکردی خوبی را به ارمغان میآورد.

دیدگاهتان را بنویسید