بهترین شبیه ساز اندروید برای ویندوز 10 در سال 2022 – زومجی

اگر پسورد را فراموش کردید راه آسانتری هم وجود دارد؛ بازیابی پسورد به کمک iSeePassword بهترین روش ریست کردن پسورد است و نیازی به نصب هم ندارد و در ویندوز های 8.1 و 10 قابل استفاده است. در نتیجه فراموش کردن Password ها با توجه به رمز های زیادی که در سرتان وجود دارد؛ یک موضوع طبیعی است. قابلیت BitLocker در ویندوز ۷ و ۸ هم وجود دارد، اما در سیستم عامل ویندوز 10 کمی موضوع فرق کرده است. قابلیت BitLocker در ویندوز XP وجود ندارد، اما شما میتوانید بعد از رمز گذاری، فلش مموری خود را در ویندوز XP باز کنید و با وارد کردن پسورد از اطلاعات خودتان استفاده کنید، اما نمیتوانید اطلاعاتی را به فلش مموری خود اضافه کنید.

در واقع این امکان سدی برای جلوگیری از نفوذ بیگانگان به سیستم شما است و هکرها را با رمز عبور روبرو میکند. بااینحال توجه داشته باشید که بهدلیل قوانین حفظ برابری کاربرها، امکان ایجاد مشکلاتی برای حساب کاربری شما در بازی وجود دارد. جدا از فیلم و تماس ، Zalo Desktop همچنین به کاربران امکان تبادل پیام متنی را می دهد. نکته: در هنگام رمزگذاری روی درایو در ویندوز 10 با استفاده از BitLocker هیچ کار دیگری را نباید انجام دهید. بدین وسیله زمانی که رایانه خود را ریست میکنید، ویندوز از آن برای این کار استفاده میکند. همانطور که میدانید حفاظت از حساب کاربری در ویندوز با رمز عبور کاملا ضروری و پراهمیت است.

پس اگر در مواردی رمز عبور کامپیوتر یا لپ تاپتان را فراموش کردید زیاد نگران نباشید زیرا این مشکل قابل حل است؛ کافیست Reset password کنید یا به صورت دستی دیسک را بازیابی نمایید. ابتدا ویندوز و user مورد نظر را انتخاب کنید و سپس روی Reset Password کلیک کنید. برای تنظیم تقویم در اپلیکیشن اندروید Outlook، ابتدا باید سومین آیکون در پایین صفحه نمایش اصلی را لمس کنید. در دستور بالا مشخص شده حساب کاربری Administrator باید رمز عبور MyNewPassword را داشته باشد. ابتدا دستور زیر را در CMD وارد کنید و Enter را بزنید. ابتدا دیسک راه انداز ویندوز را درون کامپیوتر قرار دهید و سیستم را restart کنید.

1. در ویندوز 10، اگر می خواهید Safe Mode را با کلید F8 راه اندازی کنید، ابتدا باید آن را تنظیم کنید. نکته: توجه کنید که در کادر Password hint نمیتوانید رمز عبور را تکرار کنید، فقط باید مطلبی را بنویسید که در هنگام فراموشی رمز عبور، با دیدن Password hint رمز عبور خود را بیاد آورید. با توجه به معرفی نسخه جدید، شرکت ردموندی تصمیم گرفته طراحی جدید هم به کار گیرد. مهمترین تغییری که ویندوز ۱۱ تجربه کرده، باز طراحی رابط کاربری به سبکی کاملا جدید است.

ویندوز ۱۰ خانگی برای افرادی طراحی شده است که استفاده ابتدایی از ویندوز میکنند و نیازی به قابلیتهای بهتری که در نسخههای دیگر وجود دارد، ندارند. کاری که باید بکنید این است که، به تنظیمات بروید، مدیر دستگاه را انتخاب کنید، روی آداپتورهای شبکه کلیک کنید، سپس روی آداپتوری که WiFi بی سیم شما است کلیک کنید. در دستور بالا مشخص شده است که حساب کاربری Administrator باید رمز عبور MyNewPassword را داشته باشد. اگر یک فایل کپی شده نمایش داده شد؛ دستور بعدی را وارد نمایید.

۶. پردازش این دستور اندکی زمان میبرد و فشار زیادی به پردازنده میآورد، اما در نهایت یک فایل با پسوند esd خواهید داشت که قابل کپی شدن به درایو USB است. در نهایت Reboot کنید. Xbox Cloud Gaming هم در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید روی سیستمهایی که سختافزار ضعیفتری دارند، بازیهای موردعلاقه خود را تجربه کنید. و در آخر بخش AutoPlay (اجرای خودکار) قرار دارد که میتوانید تنظیماتش را فعال یا غیرفعال کنید. سپس از بخش تنظیمات ویندوز گزینه Accounts را انتخاب و از آنجا گزینه Sign-in Option را انتخاب کنید.

پس از اتمام ، برنامه تنظیمات را ببندید. در خط فرمان ویندوز میتوان با استفاده از دستور Net user برای یک حساب کاربری به سرعت با نوشتن چند کلمه پسورد گذاشت. البته لازم به ذکر است، این صفحه تنها در صورتی نمایان میگردد که لپتاپ به اینترنت متصل باشد و در غیر اینصورت، تنها میتوان حساب کاربری معمولی ایجاد کرد. برای پسورد گذاشتن روی ویندوز میتوان دستور Net User را به روش دیگری هم وارد کرد.

پس از مشاهده فهرست کاربران و پیدا کردن نام کاربری مد نظر، برای گذاشتن رمز عبور روی اکانت کاربر مورد نظر کافیست از دستور Net User به همراه نام کاربری و رمز عبور مد نظر خود استفاده کنید. پس از مشاهده فهرست کاربران و پیدا نمودن نام کاربری مد نظر، برای گذاشتن رمز عبور روی آن کاربر کافیست از دستور Net User به همراه نام کاربری و رمز عبور مد نظر خود استفاده کنید. اگر پیغام The command completed successfully را مشاهده کردید پس عملیات با موفقیت انجام شد و میتوانید وارد سیستم شوید. سپس کلید Enter را زده و در ادامه فایلهای سیستم خود را مشاهده خواهید کرد.

در دستور سوم، رمز عبور حساب کاربری تغییر خواهد کرد. اکثر سیستم عامل ها قابل تعویض نیستند یعنی نمی توان روی یک گوشی اپل با سیستم عامل iOS، سیستم عامل اندروید را جایگزین کرد. سیستم عامل یه نوع نرم افزار سیستمیه و درواقع رابط بین کاربر و سخت افزاره . تفاوت بین ویندوز 10 2004 و 20H2 چیست؟ در این روش با تعدادی دستور در DOS و دیسک را انداز ویندوز میتوانید رمز عبور را بازیابی نمایید.

این دستور جدول پارتیشن فعلی را دوباره باز نویسی میکند. سپس دستور زیر را در CMD تایپ کنید و پسورد جدید را جایگزین پسورد قدیمی کنید. در کادر New Password رمز عبور خود را وارد و در کادر Confirm Password آن را تکرار کنید در آخر روی گزینه Ok کلیک کنید تا پسورد روی حساب کاربری گذاشته شود. در کادر New password رمز عبور خود را وارد و در کادر Reenter password آن را تکرار کنید.

5. در کادر جستجو کلمه troubleshooting را تایپ کنید. برای این منظور کافیست کلمه lusrmgr.msc را در منوی استارت یا پنجره run وارد و برنامه مدیریت کاربران را اجرا کنید. برای این منظور کافیست کلمه lusrmgr.msc را در منوی استارت یا پنجره run وارد کرده و برنامه مدیریت کاربران را اجرا کنید. برای اینکار شما به یک فلش با فضای خالی 512 مگابایت یا CD و DVD خام نیاز دارید. نکته: سعی کنید از فلش خالی استفاده کنید یا از اطلاعات درون فلش Backup بگیرید چون ممکن است اطلاعات فرمت شود یا از بین رود.

در این شرایط مجبور میشوید ویندوز را دوباره نصب کنید یا هارد را فرمت کنید که باعث از بین رفتن اطلاعات میشود در نتیجه این روش، روش مناسبی نیست. فلش یا CD/DVD را در سیستم قرار دهید و فلشی که میخواهید روی آن فایل ریست را ایجاد کنید انتخاب کنید و سپس روی Burn USB کلیک کنید. اگر باز همان پیغام قبلی را نشان داد سیستم را ریست کنید. 6- در صورتی که پیغام successfully را دریافت کردید، فعالسازی ویندوز با موفقیت انجام شده و کافی است یک بار سیستم خود را ریستارت نمایید. پس از پایان کار پیغام زیر نمایش داده خواهد شد.

طبق هشدار نمایش داده شده ممکن است کاربر دسترسی خود را به برخی از داده ها، از دست بدهد. طبق هشدار نمایش داده شده ممکن است کاربر دسترسی خود را به برخی از دادهها، از دست بدهد (مثل دادههایی که روی آنها رمزنگاری با EFS انجام شده است). پس چرا دسکتاپ یا لپتاپ شما صفحه نمایش لمسی نداشته باشد؟ در این آموزش برایتان خواهیم گفت که چگونه رمز عبورتان را به کمک USB یا DVD بازیابی کنید.

ویندوز به طور خودکار مواردی را به این بخش میآورد که تصور میکند احتمالا به آنها نیاز خواهید داشت ولی در عمل این بخش چندان مفید نیست و شاید بهتر باشد از بخش تنظیمات، کلا آن را حذف کنید. برای بخش CPU Model هم گزینه SandyBridge را انتخاب کنید. هم اکنون میتوانید نرم افزار Rufus را با لینک مستقیم از یاس دانلود دریافت نمایید. همچنین یک سری مشکل برای عملیات مربوط به پرینت هم بهوجود آمده که هیچ یک از این مشکلات تا قبل از دریافت این آپدیت برای کاربران وجود نداشت.

برای مثال خواستار این هستید تا علاوه بر دستگاه خود، دستگاههای دیگر اعضای خانواده و یا دوستان خود را نیز بهروز کرده اما نمیخواهید برای هرکدام از آنها، مرحله دریافت دوباره فایلها به صورت اینترنتی را به انجام برسانید تا تنها با یکبار دانلود بهروز رسانی، آنرا بر روی چندین دستگاه اعمال نمائید. باید تنظیمات BIOS را بر روی فلش تنظیم کنید؛ برای اینکار باید سیستم را restart نمایید و بر اساس برند پردازنده یکی از کلید های F1, F2, F10, F8 و یا کلید Del را در زمان بالا آمدن سیستم فشار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید