حالت بازی ویندوز 10 در اختیار کاربران برنامهی اینسایدر مایکروسافت قرار گرفت – دیجی رو

همچنین طبق نمودارهای ارائه شده، ویندوز 11 اکنون پس از دو نسخه ویندوز 10 (یعنی 21H2 و 21H1) سومین سیستم عامل بزرگ ویندوز از نظر استفاده کاربران محسوب میشود. روش اول مربوط به اجرای عادی ویندوز خواهد بود و روش دوم مربوط به اجرای سیستم در حالت اندروید و مثل یک تبلت یا گوشی اندرویدی میشود. یکی از ساده ترین و بهترین روش هایی که میتوانید از آن برای نصب و اجرای اپلیکیشن های اندرویدی روی هر کامپیوتری که حداقل از ویندوز 7 بهرهمند باشد استفاده کنید مربوط به بکارگیری شبیه سازی Bluestacks میشود. بد نیست بدانید که این روش حالا پرطرفدارترین روش فروش سیستمعامل توسط شرکت Microsoft نیز محسوب میشود.

این اپلیکیشنها را به راحتی میتوانید در پوشهی مایکروسافت روی لانچر بیابید. اگر شما با پیغام خطای windows recovery error مواجه هستید کافیست که با حالت LKGC بوت شوید تا مشکلاتان به راحتی حل شود. شم به راحتی با مراجعه به تنظیمات بایوس (BIOS) و برگرداندن حالت Boot Mode از وضعیت UEFI به Legacy Mode قادر به رفع این مشکل خواهید بود. در سیستم عامل ویندوز نسخه ۱۰،۸،۷ صفحه آبی هنگام رخ دادن یک خطای اساسی نمایش داده میشود که در این حالت دیگر سیستم قادر به پردازش یا ترمیم خودکار سیستم عامل نیست. خط فرمان chkdsk برای بررسی و گاهی برای تعمیر خطاها و آسیبهای احتمالی فایلهای سیستم استفاده میشود.

در نت برداری شما میتوانید علاوه بر تایپ، از قلم دیجیتالی، نوشتن با انگشت، یا حتی استفاده از تایپ صوتی فایل خود را ایجاد کنید، علاوه بر این حتی قابلیت این را دارد که تصویری به متن اضافه و در کنار آن حاشیه نویسی کرد. بهگفتهی مایکروسافت، در نسخهی جدید اج در ویندوز ۱۰ هرگاه نشانگر ماوس را روی آیکون وبسایت نگه دارید، تمامی تبهایی مشاهدهشدنی میشوند که از آن سایت باز شدهاند. گفتنی است؛ نسخه ویندوز 10 شرکت مایکروسافت سه ویرایش اصلی دارد که به ترتیب Home، Pro و Enterprise نامگذاری شدهاند. تمرکز اصلی تیم توسعه دهنده Andy بازیهای اندرویدی است و به همین دلیل این شبیه ساز نیز برای اجرای بازیها بهبود یافته است.

بنابراین زمانی که مشکلی در روند اجرای ویندوز وجود داشته باشد ، باعث می شود تا در ریستارت خودکار قرار بگیرد و تا تعدادی نامشخص ویندوز ریستارت شود. در این مقاله قصد داریم تا به روش های حل مشکل پشت سرهم ریستارت شدن ویندوز 10 در کامپیوتر خانگی یا لپ تاپ ها بپردازیم. اگه فایل نصبی ویندوزتون چند تا نسخهی مختلف از ویندوز 10 داشته باشه این صفحه نمایش داده میشه. حالا از بین درایور ها ، درایوری که احساس می کنید دلیلی بر ریستارت پشت سرهم ویندوز شده است پیدا کنید.

حلقه سوم در بین سه حلقه بخش اینسایدر، حلقه Release Preview است که معمولا تنها چند روز مانده به ارائه بروزرسانی به صورت جهانی و عمومی، برای این کاربران منتشر میشود. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که زمانی که صفحه آبی نمایش داده میشود کاربر دیگر به محیط ویندوز برای عیب یابی سیستم دسترسی ندارد پس بهتر است از محیط Safe Mode برای دسترسی به محیط ویندوز استفاده کنید. چون من قبلا ویندوز ۱۰ Pro نصب کردم ، اما درایو هام مثل کارت گرافیک نصب نشدن.

در صورتی که ویندوز قبلی کاربر به صورت Legacy/MBR بوده اما به اشتباه نصب کننده ویندوز را به صورت UEFI/GPT بوت کردهاند پیغامی که در بخش شماره 2 قرار داده شده است نمایش داده خواهد شد. هرچه نرخ نوسازی نمایشگر بیشتر باشد، انیمیشنها و جلوههای بصری مختلف ویندوز ۱۰ روانتر و جذابتر بهچشم خواهند آمد. نسخهی بازطراحیشدهی استارت هنگام استفاده از هر دو تم روشن و تاریک جذاب بهنظر میرسد؛ بااینحال، اگر بهدنبال جلوههای رنگی جذاب هستید، مطمئن شوید که تم تاریک را فعال کردهاید.

Master boot code جدول پارتیشن را اسکن می کند، پارتیشن فعال را تعیین می کند، یک کپی از بخش boot را در RAM رایانه شخصی بارگذاری می کند و فرایند راه اندازی را به آن کد می دهد. و تمامی دستگاههای Surface نیز بدین صورت فعال میشوند؛ یعنی با اعمال حساب Microsoft روی آنها. ویندوز قبلی شما به صورت UEFI نصب شده است. شما هم اکنون نصب کننده ویندوز را به صورت UEFI/GPT بوت کردهاید که اشتباه است. از تنظیمات بایوس، در صورتی که Secure Boot روشن است (در صورت وجود) آن را خاموش کنید. پارتیشن استایل قدیمی و پر کاربرد MBR تنها قادر به پشتیبانی و فرمت دیسک هایی تا حداکثر ظرفیت 2.2 ترابایت است، به همین دلیل در صورتی که هارد های 3 یا 4 ترابایت یا بیشتر را خریداری کرده اید باید به صورت GPT فرمت شود و اگر بخواهید ویندوز روی آن نصب کنید به اجبار ویندوز باید به صورت UEFI نصب شود.

چرا باید ویندوز اینسایدر شویم؟ از این رو زمانی که از وجود بک اپ اطمینان دارید ، باید به UEFI/BIOS (بایوس) وارد شوید. حالا که وارد تنظیمات BIOS شدین با یک صفحه شبیه عکس 3 مواجه میشین. این نسخه ای که می خواهیم راه اندازی کنیم، تولیدی اصلی ویندوز 11 نیست! 2. پس از ظاهر شدن پیغام راه اندازی، کلید F8 را فشار دهید. ویندوز 11 در ارائه عملکرد بهینه برای پشتیبانی از نرم افزارهای محبوب هنوز راه زیادی دارد. مشکل ریستارت پشت سرهم ویندوز چیست؟ سیستم مورد نیاز برای نصب ویندوز 11 چیست؟

بخوانید : چگونه درایور های قدیمی ویندوز را شناسایی و بروزرسانی کنیم؟ زیرا اگر شما در کشورهای خارجی و در مدارس، آموزشگاهها و اداراتی که با شرکت Microsoft بابت استفاده از خدمات نرمافزاری آن طرف قرارداد بوده و به شما حساب کاربری Microsoft ۳۶۵ ارائه میدهند حضور داشته باشید، نحوه فعاسازی سیستمعامل Windows و البته مجموعه نرمافزاری Office پس از اتصال به شبکه آموزشگاه/اداره شناسایی خواهد شد. به عبارت دیگر نسخه های پیش نمایش ویندوزفون بیشتر تست ها را پشت سر گذاشته و بعد عرضه می گشتند این در حالی است که بنا بر گفته منابع، نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ تلفن همراه مشکلات بسیار زیاد تری را به همراه دارند و توسعه دهندگان باید آن ها را شناسایی و به مایکروسافت گزارش کنند.

برای اینکار باید ویندوز را ریست کنید. برای این کار، در ابتدا کامپیوتر را ریست کنید. ولی با توجه به امکاناتی که این برنامه ارائه میکند، استفاده از آن توصیه میشود. فعالسازی این گزینه باعث میشود ویندوز ۱۰ رنگ پیشفرض شما برای محیط سیستمعامل را به کاشیها و فریم منو استارت اضافه کند. اگر این گزینه در ویندوز شما وجود نداشت جای نگرانی نیست. پس امیدواریم این کار را با مسئولیت خود انجام دهید. System Restore ابزاریست که با استفاده از آن میتوانید ویندوز خود را به حالت سالمی که در گذشته داشت برگردانید.

دیدگاهتان را بنویسید