خرید پودر کرم تارتار اسکارلت – ارسال رایگان، پرداخت در محل

عطر ویکتوریا سکرت دریم انجل دیوین (VICTORIA’S SECRET DREAM ANGELS DIVINE) عطری گل محور و زنانه و البته خوش بو و نسبتا ارزان است که از قدیمی ترین عطرهای این برند محسوب می شود و در سال ۲۰۰۰ میلادی روانه بازار شد. یک راه درمان خوب و قدیمی در مورد این مسئله، مخلوط کردن آب پرتقال با نمک و عسل است. نسخه قدیمی عطر بالا، در سال ۲۰۱۴ ارائه شد که استایل مشکی رنگ داشته و در گروه بویایی گلی میوه ای قرار می گیرد.

این عطر در گروه بویایی گلی (FLORAL) قرار دارد و از محصولات گران این برند به شمار می رود. پس از مدتی این ترکیب با رایحه میانی از نت های گل ارکیده، گل زنبق، گل گادرنیا، شاه توت و شکوفه انگور جایگزین می شود. این نت پس از مدتی با گل صد تومانی سیاه در وسط آن جایگزین می شود و رایحه اصلی آن را تمشک می دهد. نت اولیه ویکتوریا سکرت نایت را ترکیبی از نت آب اقیانوس، لیمو، ارکیده، چوب های تیره و سیب و نعناهع هندی و تمشک سیاه تشکیل می دهد که پس از گذر زمان، با نت هایی چون: آلو سیاه، پرتقال والنسیا، گل زنبق نیلی، بنفشه نیمه شب، گل صد تومانی بنفش به عنوان نت های میانی جایگزین می شود.

رایحه های اولیه این عطر را گل گاردنیا، ترنج و مشک تشکیل داده که پس از مدتی با نت های شگفت انگیز از مشک و اسطوخدوس جایگزین می شود. عطری که ویکتوریا سکرت برای فرشتگان ویکتوریا سکرت و طرفداران انجل ها توصیه میکند، خنک بوده و نت های گلی آن، حس شادابی را برای روزهای گرم تابستان بانوان شیک پوش به ارمغان می آورد. البته از آکوا کیس، لوسیون بدن نیز تولید شده که دارای ترکیبی شگفت انگیز از گل آفتابگردان و مواد خنک کننده بود که برای آبرسانی و طراوات پوست بانوان در روزهای گرم سال مخصوصا برای آفتاب گرفتن، توصیه می شود.

البته از این محصول، لوسیون بدن ویکتوریا سکرت که حاوی آلو ورا، عصاره هسته انگور و جو هست، نیز در سال های اخیر روانه بازار شده که برای عاشقان ویتامین C-E توصیه می شود. زنجبیل تازه تهیه کرده و آن را شستشو دهید و سپس یک عدد لیمو را دو تکه کرده و آب آن را بر روی زنجبیل بریزید و در صورت تمایل می توانید مقداری عسل نیز به آن اضافه کرده و میل کنید. متخصصان میگویند بهتر است به منظور جذب بیشتر آهن غذا همراه با آب پرتقال یا لیمو ترش یا گوجه فرنگی مصرف شود چون میزان ویتامین سی در این مواد غذایی بالا است.

نباید در خوردن این انگور زیاده روی کرد چون حاوی مقدار زیادی قند است. و خوردن انگور سرخ نشانه بر منفعت اندک است. محمد بن سیرین از بزرگترین معبران باستانی میباشد که میگوید : خوردن انگور سفید در خواب به معنای به دست آوردن مالی سخت میباشد. از ظاهر گفتار برخى از فقها به دست مى آید که حرمت حیله هاى ممنوع, اجماعى است.200 براى مثال, شیخ طوسى, بعد از آنکه به ممنوعیت حیله هاى حرام فتوا داده, جواز این قبیل حیله ها را به گروهى از فقیهان اهل سنت نسبت داده که این نشان مى دهد وى در میان فقیهان شیعه کسى را مخالف نظریه خود نمى شناخته است.201 با وجود این دسته اى دیگر از فقیهان به اجماعى بودن آن تصریح کرده اند.

یعنى با وجود این ظاهرسازى و تغییر شکل صورى موضوع حرمت, رسول خدا(ص) آنان را در به کار بستن چنین حیله اى لعن کرده است که این نشان از حرمت حیله مذکور دارد و معلوم مى شود که خدا و رسول نظر به واقع امر دارند و چنین ظاهرسازى هایى را در رفع حرمت بى اثر مى دانند. بر آن وجود ندارد. مقالح، یمن را همچون سیزیف میداند که سعی بر آن دارد تا سنگ مشکلات و موانع را از پیش روی بردارد اما هر بار با شکست مواجه میشود. اینجاست که دریافته میشود ترجمههای بررسیشدۀ ما در این جستار چگونه و به چه اندازه باید از ابزارهای زبانی فارسی بهره بگیرند تا بتوانند دستکم نزدیک به متن اصلی، این بار ایدئولوژیکی را انتقال دهند.

در نتیجه اگر فرد دیابتی به اندازه کمی انگور سیاه مصرف کند، قندخون او بالاتر نمیرود. شیشه کنده کاری شده این عطر، با منحنی جالب سیاه رنگی تزیین شده است. این عطر، رایحه شگفت انگیز و البته شیرین و گرم را تداعی میکند که به همین خاطر، برای روزهای سرد نیمه دوم سال بانوان مشکل پسند توصیه می شود. قرار داشته و برای بانوان خوش پوش، گزینه خوبی برای روزهای گرم نیمه نخست سال است.

ادکلن وری سکسی ویکتوریا سکرت گزینه ای خوب برای أقایان است که در نت های اصلی، ترکیبی از فلفل سبز، توت و گل مریم در ترکیب آن به کار رفته است. رایحه نخستین سکسی لیتل ویکتوریا سکرت ، ترکیبی از عنبر و مشک و دانه تونکا است. بطری جذابی دارد که تداعی کننده دانه های برف و روزهای سرد زمستان است. ساختار عطر وینتر بمبشل (بامشل-بامبشل)، به صورت میوه ای است و ترکیبی هیجان انگیز از نت های کاملیا، میوه های ستاره ای و گل گاردنیا را تداعی می کند و برای روزهای سرد سال توصیه می شود.

استایل شیشه ای جذاب و صورتی رنگ آن، ترکیبی جذاب از یک محصول به نسبت گران ویکتوریا سکرت عرضه کرده است. استایل شیشه ای تشکیل شده از پاپیون صورتی کم رنگ که خبر از عطر زنانه گرم می دهد. از جدید ترین محصولات این برند معرف پوشاک و لوازم زنانه در جهان است که در سال ۲۰۱۶ میلادی روانه بازار شد. عطر دیگری که از جشنواره بو و نت های شگفت انگیز ویکتوریا سکرت میتوان به آن اشاره کرد، ویکتوریا سکرت اسکندلوس دیر (VICTORIA’S SECRET SCANDALOUS DARE) بودکه عطری در گروه بویایی گلی میوه ای (FLORAL FRUITY) بوده و در سال ۲۰۱۶ میلادی نسخه جدید ان روانه بازار شد.

از محصولات پر طرفدار ویکتوریا سکرت میتوان به ویکتوریا سکرت نایت (VICTORIA’S SECRET NIGHT) اشاره کرد که عطری گرم و گیرا بوده و نت های وسوسه انگیزی از آلو، سیب آبدار، چوب های تیره و مشک در طراحی آن استفاده شده است که ترکیب رایحه اصلی را ایجاد می کند. عطری شیرین و مهیج که اگر با لوسیون استفاده شود، قدرت تاثیرگذاری آن را بهتر میتوان احساس کرد. عشق با رسوایی، پیام تبلیغاتی فانتزی برای این محصول است که از نت های گل مریم، گل یاس و آلو به عنوان ترکیبی بی نظیر از نت های تکمیلی استفاده شد. لوسیون های ویکتوریا سکرت ترکیبی از گل ها و میوه های استوایی داشته و ماندگاری بو خوبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید