در صفحه بعد، روی USB Device کلیک کنید

توضیح پالیسی7) یک تعداد نرم افزارهایی هستند که دارای محیط گرافیکی می باشند و یک تعداد نرم افزارهایی هم هستند که دارای محیط گرافیکی نیستند ، اگر مثالی برای این حالت بزنیم می توان می توان از نرم افزار Winrar نام برد که هم محیط گرافیکی دارد و هم محیط غیره گرافیکی، برای اینکه از محیط غیره گرافیکی اش استفاده کنیم باید وارد محیط Command line مربوطه اش شویم. حالا فرض کنیم که نرم افزارهایی در این مکانها نصب شده و یوزری می خواهد از این نرم افزار استفاده کند اگر تنظیمات این Policy بر روی Enable باشد هنگام اجرای نرم افزار توسط کاربر UAC از کاربر elevation prompt درخواست خواهد کرد اما اگر تنظیمات مربوطه بر روی Disable باشد کاربر هنگام اجرای برنامه، UAC از آن elevation prompt را درخواست نخواهد کرد.

در حالت کلی بهترین حالت این هست که تنظیمات این Policy بر روی Disable باشد دلیلش این هست که چونکه نرم افزار بر روی یک مکان امن ذخیره شده است و از لحاظ امنیتی تائید شده است و اگر با این حال باز هم UAC از کاربر elevation prompt بخواهد باعث آزار کاربر خواهد بود چونکه کاربر در هر بار اجرای برنامه باید به elevation prompt پاسخ دهد. قبل از نصب ویندوز ، درباره نرم افزار های مورد نیاز تون تحقیق کنید !

همچنین دارای تمام گزینه هایی است که شما برای درمان NoxPlayer مانند دیگر شبیه ساز ها نیاز دارید. Modders اندروید باید توجه داشته باشید که NoxPlayer همچنین مجهز به دسترسی ریشه است. به سادگی ریشه در تنظیمات سیستم خود را فعال کنید، و شما می توانید برنامه های مورد علاقه خود را برای modding و سفارشی دانلود کنید. به عنوان مثال، برخی از شبیه سازهای اندروید برای کنترل کننده های شخص ثالث اجازه می دهند، به شما امکان شبیه سازی قابلیت های ریشه یا نصب APK های شخص ثالث را می دهد. به عنوان مثال، شما می توانید میزان پردازش پردازنده و RAM NoxPlayer را تعیین کنید، به شما این امکان را می دهد که مشخصات سخت افزاری دستگاه های مختلف را تقلید کنید.

NoxPlayer به طور گسترده ای اعتماد، قابلیت کامل، بسیار پایدار و به تعداد زیادی به جدول می افزاید. دسترسی به بایوس کامپیوتر بسیار راحت است حتی اگر نمی دانید که چه استفاده ای از آن می خواهید بکنید، تنها چیزی که باید مد نظر قرار گیرد این است که نباید چیزی از تنظیمات و گزینه ها را در صورت عدم شناخت نسبت به آن تغییر داد چرا که موجب اختلال میان سخت افزار ها و نرم افزار های سیستم می شود.

F6 را همزمان بفشارید یا اینکه کلید Shift را پایین نگاه داشته و بر روی آیکون دیپ فریز در تسکبار دوبار کلیک کنید، به این ترتیب کاردی نمایش داده می شود و از شما می خواهد که رمز عبور را وارد کنید (اگر برای برنامه رمز عبوری تعریف نشده باشد بدون درخواست پسورد وارد برنامه خواهد شد)، اما اگر رمز عبور را فراموش کنید غیرفعال کردن آن سخت خواهد شد، حتی با نصب مجدد ویندوز هم این برنامه بطور کامل از رایانه شما حذف نمی شود، با این فایلی که امروز برای شما آماده کرده ایم می توانید بدون دانستن رمز عبور وارد برنامه شده و پسورد آن را تغییر دهید، این فایل با ایجاد یک Deep Freeze مجازی نرم افزار اصلی را هک کرده و اجازه ورود به برنامه را بدون رمز عبور به شما می دهد، لازم به ذکر است که این نرم افزار فقط بر روی نسخه های 7.1 و پایین تر عمل می کند.

زمیانیکه بخواهید درباره ی برخی مشکلات فَن، و برخی اجزا سیستم بدانید، یا بخواهید دمای سخت افزار ها را چک کنید و یا ببینید که اجزائ سیستم ولتاژ مناسب را دریافت می کنند یا نه، بهترین راه استفاده از بایوس است. در سال های اخیر استفاده ی چندانی از آن نمی شود یعنی بسیاری از کارخانجات ساخت مادربرد درحال ارائه ی بایوس هایی از نوع UEFI هستند. توجه داشته باشید که نمی توانید هنگام اتصال به سیستم شخصی از طریق Remote Desktop ، از پین خود استفاده کنید و هم چنین نمی توانید برای ورود به سیستم با استفاده از حالت سیف مود ویندوز، پین را وارد کنید.

سپس از شما خواسته میشود تا اجازه این اتصال را بدهید. مجازی سازی تنظیمات گفته شده به ازای هر یوزر در ویندوز XP وجود ندارد به همین دلیل کندی گفته شده اگر در ویندوز XP اتفاق بیفتد یکی از راه حل هایش این هست که باید ویندوز عوض شود تا اینکه ویندوز عین روز اول بدون هیچ کندی ای کار کند. شاید شما یک آیفون دارید و می خواهید اندروید را قبل از اینکه سوئیچ کنید تست کنید. برای دسترسی به بایوس تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از روشن شدن کامپیوتر و بلافاصله بعد از اینکه اولین صفحه نمایش داده شد، کلید Delete را روی کیبورد فشار دهید.

در اینجا Display (صفحه نمایش) اولین گزینه است. حالا صفحه گوشی اندروید شما بر روی صفحه کامپیوتر نمایش داده خواهد شد. سپس وارد برنامه WhatsApp برای کامپیوتر بشوید٬ در همان ابتدا به شما یک QRcode نمایش داده می شود. تگ های مطالب / برنامه Microsoft Visio Professional 2016 نسخه 64 بیتی. پنج نسخه ویندوز XP برای سختافزارهای خاص است که دوتای آنها مخصوص پردازندههای ۶۴ بیتی است. با این حال، دیسپنسا در توئیت دیگری هم اعلام کرده است که پردازندههای دیگری به مرور به این لیست اضافه خواهند شد. سوال اینجاست ایا میتونیم مبلغ این حساب را درزمان بسته بودن نزدک را کلا به حساب دیگری ترنسفر کنیم (بین حسابی هموم بروکر)؟

اینها مسیرهایی هستند که بصورت پیش فرض در پارتیشن ای که ویندوز نصب شده قرار دارند که به این مسیرها مکانهای امن یا همان Secure Location گفته می شود و نرم افزارهایی که در این مسیرها نصب می شوند مکانهایشان امن می باشد. با توجه به توضیحاتی که داده شد نرم افزراهایی که دارای محیط گرافیکی می باشند اصطلاحا به آنها UI یا User Interface گفته می شود ( در پالیسی شماره 2 توضیحاتی در این مورد داده شده هست). توضیح پالیسی 10) کاربران ویندوز XP یک مشکلی با این ویندوز داشتند و آن هم این بود که بعد از مدتی کار با این ویندوز احساس می کردند که این سیستم عامل سرعتش خیلی کند شده و یا حتی بعضی از وقت ها سیستم عامل اصلاً Load نمی شود، اما بعد از سیستم عامل ویستا و پیشرفته تر از آن یعنی از ویندوز7 به بعد دیگر شاهد این کندی نبودیم، علت این کار این هست که تمامی تنظیمات مربوط به رجیستری و فایل های سیستمی بعد از ویندوز ویستا به بعد مخصوصا از ویندوز 7 به بعد به ازای هر یوزر مجازی سازی یا همان virtualize می شد یعنی اگر بصورت واضح بیان کنیم به ازای هر یوزر تمامی این تنظیمات در پروفایل آنها بصورت مجازی ذخیره می شود.

بکاپی که تهیه میشود با پسوند .reg ذخیره میشود و در واقع رجیستری از فایلهایی با همین پسوند پشتیبانی میکند. اگر در یک سیستم بر فرض مثال قرار باشد که پنج یوزر به صورت مجزا Login کنند تمامی این تنظیمات در پروفایل هر یوزر بصورت مجازی ذخیره می شود و اگر یک یوزر هنگام کار با سیستم عامل احساس کند که سیستم اش کند شده به راحتی می تواند پروفایل یوزر را پاک کند و یوزره دیگری را ایجاد کند که در این حالت اصطلاحاً می گویند که سیستم Fresh شده و کاربر می تواند بدون هیچ احساس کندی ای به کار خود با سیستم ادامه دهد و هیچ نارضایتی نکند.

مورد دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که برخی از شبیه سازهای اندروید سرعت بیشتری را ارائه می دهند. اما از آنجاییکه مادربردهای مختلف برای دسترسی به بایوس از کلیدهای دیگری استفاده می کنند، در صورتیکه استفاده از کلید Delete کارساز نبود می توانید در همان صفحه ی اول، کلید مربوط به بخش بایوس کامپیوتر را پیدا کنید و آن را فشار دهید. در هنگام روشن کردن کامپیوتر و بوت شدن، اگر شما از چند سیستم عامل استفاده می کنید یا یک دسک درون درایو سی دی خود دارید می توانید در قسمت تنظیمات بوت در بایوس اولویت را به یکی از این موارد دهید تا سیستم از روی آن بوت شود.

تا به وسلیه آن سیستم اندروید را بروی ویندوز خود نصب کنید. چگونه به BIOS دسترسی پیدا کنیم؟ همانند سایر سیستم عامل ها، ویندوز یک سیستم کامپیوتری را با ارائه نمایشگر گرافیکی و سازماندهی اطلاعات به گونه ای که به راحتی قابل دسترسی باشد، کاربر پسند می کند. اگر شما میخواهید از نسخه قابل بوت ویندوز ۱۱ روی حافظه فلش USB یا DVD استفاده کنید؛ شما باید ابزار MCT را دانلود کنید. بنابراین با مسئولیت خود نسبت به دانلود و نصب ویندوز 11 اقدام کنید. ممکن است بر روی کامپیوتر لنوو به روش گفته شده نتوانید رمزعبور را حذف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید