همگام سازی ویندوز 10 و اندروید با نرم افزارهای رایگان و کاربردی

Command Prompt را جستجو کنید (CMD)، روی نتیجهی اول کلیک راست کنید و گزینهی Run as administrator را انتخاب کنید.۳. برای اینکار بهترین راه حل این است که منوی استارت را باز کرده و عبارت Windows Media Player را در آن جستجو کنید. برای اینکار شما باید Media Feature Pack را از سایت اصلی مایکروسافت دانلود کنید. به اشخاصی که برای دریافت نسخه های آزمایشی و پیش نمایش ویندوز و یافتن مشکلات و کمک به مایکروسافت جهت توسعه سیستم عامل ویندوز اعلام آمادگی می کنند، ویندوز اینسایدر گفته می شود. این بهترین نمایش برای دستگاه شما است.

استفاده از قابلیت system restore همیشه میتواند یک راه آسان برای برطرف کردن مشکل باشد. شما میتوانید این مشکل را با پایان دادن به فرآیند نصب و راه اندازی مجدد تنظیمات برطرف کنید. با اپلیکیشن چت ویندوز میتوانید با دوستان و خانوادهتان به راحتی ارتباط برقرار کنید. Tab ارائه می دهد تا به راحتی به کاربران در انجام چند وظیفه کمک کند. در صورتی که شما از نسخه انگلیسی ویندوز 8 استفاده می کنید این نرم افزار قادر است تا تمامی محیط ویندوز 8 را برای شما فارسی سازی کند. این نسخه از ویندوز ۱۰ همچنین بهروزرسانی خاصی را در سابسیستم ویندوز برای لینوکس (Windows Subsystem for Linux موسومبه WSL) اعمال میکند و برخی بهبودهای گرافیکی برای منوی تنظیمات و بخش Task Manager بههمراه میآورد.

شما برای اجرای این سیستم عامل همچنین به رایانه ای با تراشه امنیتی TPM و قابلیت Secure Boot نیاز خواهید داشت. بروکر آمارکتس با نام های دیگری همچون ایمارکت، ای مارکتس و آ مارکت در میان عامله کاربران شناخته می شود. گزینه دیگری که برای اجرای اپلیکیشنهای اندروید روی کامپیوتر در اختیار دارید KoPlayer است. 2- برای شروع ابتدا در نوار وظیفه بر روی زبان (ENG یا FA) کلیک کنید. برای کاربرانی که از ویندوز ۸ و ۸.۱ استفاده میکنند نیز امکان آپدیت به ویندوز ۱۰ بدون پاک شدن اطلاعات، موجود است. در ویندوز ۸.۱ نیز میتوانید با ابزار Media Creation Tool، عملیات ارتقا به ویندوز ۱۰ را انجام دهید.

2. با کلیک روی گزینهی Download tool now میتوانید این ابزار را دریافت کنید. اگر فایلهای ریز و درشت زیادی روی سیستم خود دارید و پیدا کردن آنها در مواقع نیاز یکی از بزرگترین چالشهایتان در ویندوز 10 محسوب میشود، پیشنهاد میکنیم از قابلیت تگ کردن فایلها یا اصطلاحاً برچسب زدن به آنها در این سیستم عامل استفاده کنید. این برنامه از Kotlin پشتیبانی میکند که برای برخی از برنامهنویسها اهمیت زیادی دارد. این بهروزرسانی بیشتر حاوی فایلهایی برای رفع باگهای پیشین است و کمتر روی جوانب ظاهری تمرکز دارد.

بهروزرسانی مه ۲۰۲۰ ویندوز ۱۰ چه قابلیتهایی به این سیستمعامل اضافه میکند؟ اگر می خواهید فایل ها را بر روی دستگاه تلفن همراه خود انتقال دهید، فقط باید آنها را به ابزار اضافه کنید و تمام. Android Seven نام یک اپلیکیشن بسیار جالب و شگفت انگیز می باشد که می تواند محیط کاربری ویندوز هفت را بر روی اندروید شما شبیه سازی نماید . در برنامه ثبت نام کنید و سپس با استفاده از همان پسورد و رمز عبور در برنامه تحت ویندوز نیز ثبت کنیدو وارد سیستم شوید. در این قسمت بر روی گزینه Advanced Options کلیک کرده و سپس گزینه Set as metered connection را انتخاب کنید.

اگر شما علاقه مند به بررسی موارد جدید Windows 10 build 19041 هستید ، می توانید فایل های ISO را برای نصب آن بر روی دستگاه خود بگیرید. آیا شما هم جزء اینسایدر ها هستید ؟ اصولا تغییر و دستکاری فایلهای سیستمی و جایگزین کردن فایلهای مذکور با فایلهای ثانویه هم ریسک ناپایدار شدن سیستم را به دنبال دارد و عواقب آن قابل پیشبینی نیست. آخرین اپلیکیشن رونمایی شده از این کمپانی AppComparison نام دارد که هدف و مخاطب این نرم افزار افراد خاصی می باشند.

ظاهرا مشکلات بهروزرسانیهای جدید ویندوز ۱۰ قرار نیست به اینزودیها به پایان برسند؛ مایکروسافت بهتازگی اعلام کرده است بهروزرسانی مه ۲۰۲۰ که از آن با نام ویندوز ۱۰ نسخهی ۲۰۰۴ یاد میشود نیز برخی مشکلات دارد که بهتر است کاربر از آنها مطلع باشد. ویژگی های نسخه N ویندوز 10 : ویندوز ۱۰ نسخه ویژه برای اتحادیه اروپا ، کرواسی و سوئیس به مقصد حرف “N” (غیر قابل استفاده با مدیاپلیر) با پسوند به نام خود (مثلا ویندوز ۱۰ شرکت N) و فناوری های مرتبط با رسانه هایی مانند ویندوز مدیا پلیر ندارد .

لیست برنامه را پایین بیاید تا به ویندوز مدیا پلیر برسید. بعد ، زبان مورد نظر را انتخاب کنید . 8. بعد از اتمام آپدیت ویندوز، باید ویندوز ۱۰ خود را فعال کنید. شما میتوانید لیستی از اپلیکیشنهای از پیش نصب شده و اپلیکیشنهای موجود برای نصب را ببینید. بعد از آپدیت، میتوانید نرمافزارهای مورد نیاز خود را دوباره روی سیستم عامل نصب کنید. اگر شیوه قبلی کارساز نبود میتوانید هنگام خاموش بودن سیستم و عدم اتصال آن به برق، اقدام به فشردن و نگه داشتن کلید فیزیکی ریست برای پنج ثانیه کنید و سپس دوباره مراحل قبلی را تکرار نمایید.

این برنامه از سال ۲۰۰۹ دیگر به روز رسانی نشده است، پس اگر میخواهید دوباره به نسخه کلاسیک آن دسترسی داشته باشید، آموزش ما را دنبال کنید. ویندوز مدیاپلیر، سالهاست که یکی از ارکان اصلی ویندوز به حساب میآید و ما را از نصب هر گونه برنامهی اضافی برای اجرای فایلهای چندرسانهای بینیاز میکند. به هر حال، اگر رایانه شخصی شما هنوز دچار مشکل نشده است، خوب است با ایجاد یک درایو ریکاوری یا دیسک تعمیر سیستم که در آینده بتوانید از آن استفاده کنید به رفع مشکل در آینده کمک کنید.

از این گذشته حساب کاربری شما نزد مایکروسافت قادر به اتصال به حساب SkyDrive و بالطبع فضای ذخیرهسازی آنلاین است، پس برای همگامسازی فایل و اسناد شخصی نیز مشکلی نخواهد بود. بااینحال از آنجایی که شمار دستگاههایی که ویندوز ۱۰ روی آنها نصب شده از یک میلیارد عبور کرده است، مایکروسافت سعی میکند بیشازپیش به رفع مشکلات اهمیت دهد. در حالی که در ویندوز XP صحنهای از طبیعت به عنوان تصویر زمینه پیش فرض انتخاب شده، در چند نسخه اخیر ویندوز، مایکروسافت لوگوی ویندوز را برگزیده است.

برای مثال شما میتوانید به اخبار واکنش نشان دهید و آن را لایک کنید. شماره ساخت این نسخه از ویندوز را میتوانید با نگاه به بخش پایینی و سمت راست دسکتاپ ویندوز مطلع شوید. 4- حالا فقط نیاز است تا ویندوز خود را Log off نمایید. طبق آخرین گزارش ارائه شده، این سیستم عامل تا ماه ژانویه 2022 بیش از 16 درصد سهم بازار کامپیوترهای شخصی را در دست گرفته بود که با این وجود در عرض یک ماه رشد اندکی داشته است. اگر فایل ISO از ویندوز ۱۱ را با مراجعه به این صفحه در مایکروسافت فایل ISO دریافت یا از سایر وبسایتهای دانلود نرمافزار، دانلود کردهاید، میتوانید با در اختیار داشتن حافظهی فلش یا DVD، درایو نصب و بوتشدنی (Bootable)از ویندوز ۱۱ را بسازید تا بهراحتی اقدام به نصب تمیز یا آپگرید ویندوز ۱۰ روی کامپیوترهای مختلف کنید.

مایکروسافت میگوید بهروزرسانی حاوی فایل رفعکنندهی مشکلات پلتفرم واقعیت ترکیبی در اوایل ماه مه منتشر میشود. مایکروسافت بههنگام معرفی بهروزرسانی ۲۰۰۴ گفته بود که قصد دارد تا زمان فرا رسیدن تاریخ انتشار عمومی، همچنان از طریق بهروزرسانیهایی جدید باگهای آن را برطرف کند تا در هنگام در دسترس قرار گرفتن آن برای عموم، مشکلات بسیار کمی گریبانگیر کاربران شود.خبر خوب این است که مایکروسافت میگوید در حال تلاش است تا بتواند مشکلات یادشده را هرچهزودتر رفع کند. مایکروسافت غول نرم افزاری دنیای کامپیوتر و شرکتی که حق بزرگی بر گردن کامپیوتر دارد خیلی زود اقدام به انتشار نسخه جدید ویندوز کرد.

پس از اینکه مطمئن شدید گوشی شما جزو گوشی های دارای قابلیت پشتیبانی از بیلد های پیش نمایش ویندوز ۱۰ را دارد مراحل زیر را انجام دهید. پس از احراز هویت شرایط لازم، می توانید در ازای هر لات معامله تا 14 دلار بونس قابل ضرر دریافت کنید. به هر حال به امتحانش میارزد که برای درست کردن این مشکل درایور موس خود را بررسی کنید یا امکان acceleration را خاموش و روشن کنید یا حتی یک فایل رجیستری دانلود کنید! نمیتوانیم از نسخهی ۲۰۰۴ بهعنوان بهروزرسانی بسیار مهمی برای ویندوز ۱۰ یاد کنیم، با درنظرگرفتن این موضوع پیشنهاد میکنیم جوانب احتیاط را رعایت کنید و اگر کاربر اینسایدر هستید از دانلود نسخهی جدید دست نگه دارید.مایکروسافت پیشتر گفته است برنامههایی ویژه برای ویندوز ۱۰ در سر میپروراند که البته اعمال برخی از آنها در سیستمعامل موردبحث بهدلیل دنیاگیری ویروس کرونا بهتأخیر افتاده است.

اگر از کاربران ویندوز هستید و روی جدیدترین نسخه این سیستم عامل یعنی ویندوز ۱۰ قرار دارید، خبر خوبی برای شما داریم. این تغییر کردن و تفاوت طراحی، از نظر عملکرد هیچ تغییری نمی کند اما با کاشی هایی که با تصویر زمینه یا چیزهای روی دسکتاپ، ترکیب می شوند، تجربه بصری متفاوتی را ارائه می دهد. به عنوان مثال،Focus Assist ، اعلانی را ظاهر میکند که به شما بگوید، قرار نیست هیچ اعلانی به شما نمایش داده شود! در این بخش بعد از اتصال فلش به سیستم، در بخش Device آن را انتخاب نمایید. بعد از دانلود فایل اولیه، ابتدا زبان را انتخاب کرده سپس روی Download کلیک کنید.

قدم دوم : بعد از نصب نسخه کامپیوتر یک بار سیستم خود ریستارت کنید. این کار به خاطر قوانین اتحادیه اروپا اعمال شده چون آنها معتقدند نصب برنامههای این چنینی به صورت پیشفرض در ویندوز، امکان رقابت را از شرکتهای دیگر خواهد گرفت. علاوه بر این، به لطف به روزترین نسخه های تضمین شده توسط نرم افزار، دیگر نگران نسخه های مختلف اندروید نباشید. ویندوز همین نمایی است که شما هنگام روشن کردن سیستم آن را می بینید و نرم افزار های مختلف را در آن اجرا می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید