ویندوز 11 ؛ جدیدترین اخبار و ویژگی ها – زومیت

برای افزودن خدمات گوگل پلی و دیگر سرویس هایی که گوگل برای اندروید توسعه داده پکیج اپلیکیشن های گوگل را دانلود نمایید. اما اگر توجه کنید قابلیتهای نرم افزاری که توسط گوگل توسعه داده شده است در دسترس نبوده و توانایی دسترسی به سرویس گوگل پلی را ندارید. همانطورکه گفتهشد، روش رسمی برای نصب اپلیکیشنهای اندرویدی فروشگاه آمازون است اما در این آموزش قصد داریم هر اپلیکیشن با فرمت APK را نصب کنیم.خوشبختانه مایکروسافت امکانات متعددی را که یکی از آنها دسترسی به تنظیمات توسعهدهندگان اندروید و فعالسازی قابلیت اشکالزدایی است، فراهم کرده است.

مایکروسافت به طور دورهای سیستم عامل ویندوز خود را مانند سایر شرکتها به روزرسانی میکند و هدف از این به روزرسانیها ارائه ویژگیهای جدید به کاربران است که شامل پیشرفتهای امنیتی است که در ویندوز ۱۰ کشف میشود؛ بنابراین این به روزرسانیها بسیار مهم و ضروری هستند، این به روزرسانی برای همه کاربران به صورت دورهای حداقل یکبار در ماه ارسال میشود و اغلب هر هفته یک به روزرسانی جدید منتشر میشود. نکته ای که لازم است توجه شما رو بهش جلب کنیم ، مستقل بودن سیستم عامل Phoenix OS است ؛ این بدان معناست که برای استفاده از قابلیت های phoenix os ، لازم است که آن را حتما بر روی هارد دیسک و یا فلش مموری خود نصب کرده و همچون یک سیستم عامل از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که فایل apk بارگیری شده را از قبل در مسیر پوشه platform-tools قرار داده باشید.بعد از دنبال کردن تمامی مراحل بالا، اپلیکیشن یا بازی موردنظر شما نصب خواهد شد و میانبر آن مانند سایر اپلیکیشنهای ویندوز در منوی استارت قرار خواهد گرفت. برای مثال، اگر فایل اجرایی ویندوز (Exe) را روی تبلت اندرویدی خود دانلود کردید، میتوانید آن را در پوشه Download ذخیره کنید. علامت اختصاری زبان فعال روی سیستم در نوار وظیفه به نمایش در میآید که با کلیک روی آن میتوانید زبان سیستم را به زبان موردنظر خود تغییر دهید. با این حال اگر شما نیز نسبت به منو استارت ویندوز 10 چنین احساسی دارید، جای نگرانی نیست چرا که ویندوز 10 دارای منو استارت مخفی و سریع است که شما می توانید این کار را انجام دهید.

این برنامه این امکان را به شما میدهد که نصب را شخصیسازی کنید و خدمات و برنامههایی را که ضروری نیستند پاککنید. حال میتوانید با وارد شدن به محیط این برنامه از قابلیتهای این امولاتور استفاده نمایید. در هر مرحله باید ابتدا آنرا روشن کنید و به محض دیدن لوگو ویندوز، با نگه داشتن انگشت روی دکمه پاور، کامپیوتر را خاموش کنید و مجدا این این فرایند را تا 3 الی 4 بار انجام دهید. X را هم زمان فشار دهید. برای اینکار با ریستارت و خاموش و روشن کردن مجدد کامپیوتر خود با بالا آمدن اولین تصویر یکی از کلیدهاییF10 یا Delete و یا Esc (با توجه به نوع سیستم شما مکان این کلید متفاوت است که میتوان کلید ورود به بایوس را در اولین تصویر با روشن شدن کامپیوتر مشاهده کرد) را فشار دهید.

7. دکمه تایید را فشار دهید. در ابتدا، مرحله اول روش اول را انجام دهید و حجم هارد خود را شرینک کنید تا فضای تخصیص نیافته ایجاد شود. این روش دیگری برای باز کردن صفحه شروع است. شناسه اپلیکیشن موردنظر است.همچنین، شما به کمک این روش میتوانید فروشگاههای نرمافزاری شخص ثالث را نصب کرده و از داخل همان فروشگاهها، بدون نیاز به اجرای دستورهای adb به نصب طیف وسیعی از اپلیکیشنهای اندرویدی بپردازید. نکته قبل نصب : هیچ اطلاعاتی در مورد سیستم مورد نیاز برای نصب اشاره نشده و دقت کنید این شبیه ساز اندروید نیست بلکه مانند ویندوز یک سیستم عامل مجزا می باشد سیستم مورد نیاز با توجه به اینکه سازنده اشاره ای نکرده است پیشنهاد ما حتما از پردازنده اینتل و رم حداقل ۴ باید استفاده بشه !

برای یادگیری نحوه نصب ویندوز روی گوشی، مطلب نحوه نصب سیستم عامل ویندوز روی اندروید را مطالعه کنید. اگر روی رایانه شما بیش از یک سیستم عامل باشد، باید در زمانی که از شما خواسته میشود، سیستم عامل را انتخاب کنید، گزینه ویندوز 7 را انتخاب نمایید. AMIDuOS با امکان شبیهسازی کامل نسخه محبوب اندروید 5.0 می تواند راه حل مناسبی برای افرادی باشد که در کنار اصرار خود بر ادامه کار با دستگاه های ویندوزی خود، می خواهند از خدمات بیشمار سیستم عامل اندروید نیز بهره مند شوند.

با توجه به قابلیت و سازگاری بالایی که این نرم افزار با سیستم عامل ویندوز دارد؛ نصب آن کمی متفاوت با دیگر برنامه های شبیه ساز میباشد. برای تعمیر MBR مراحل زیر را به دقت دنبال کنید. اگر آدرس نمایش داده نمیشود، یکبار ماشین مجازی را با استفاده از کلیک روی Files یا Manage developer settings راهاندازی کرده، سپس در بخش IP Address روی Refresh کلیک کرده و آدرس مشخص شده در زیر آن را کپی کنید.۴- حالا که ماشین مجازی اندروید در پسزمینه در حال اجرا است، منوی استارت را باز کرده و cmd را جستجو کنید. لیست زیر بهترتیب حروف الفبای انگلیسی نوشته شده و هیچگونه ردهبندی خاصی بین موارد ذکرشده، وجود ندارد.

استفاده از تکنیکهای تحلیل تکنیکال میتواند احساسات را حین تصمیمگیریهای معاملاتی از بین ببرد. به کمک دستورهای قابلیت اشکالزدایی اندروید (ADB)، میتوان کارهای مختلفی در یک دستگاه مبتنی بر اندروید انجام داد و از بین دستورها مختلف یکی از آنها، برای نصب اپلیکیشنها کاربرد دارد؛ ازاینرو سایدلود اپلیکیشنهای خارج از فروشگاه آمازون در زیرسیستم ویندوز برای اندروید به واسطه دستورهای ADB به آسانی امکانپذیر است. نسخه ۲۰۰۴ از ویندوز ۱۰، به شما این امکان را میدهد که به کمک گزینه Absolute bandwidth در بخش تنظیمات، محدوده دقیق پهنای باند خود را برای بارگیری آپدیتهای ویندوز تعیین کنید. شما هم اکنون صاحب یک شبیه ساز اندرویدی درون کامپیوتر خود هستید.

به جای آنکه مشابه ویندوز ۱۰، گزینهی تنظیم صدا، وایفای یا باتری هر یک در باکسهای جدا باز شوند، اکنون تمام این گزینهها در یک باکس با چینشی منظم کنار هم قرار گرفتهاند و تنظیمات بسیاری از آنها از همین پنل انجام میشود؛ البته به غیر از بلوتوث که همچنان کاربر را به پنجره تنظیمات اصلی هدایت میکند. با نصب پکیج اپلیکیشن های گوگل در مرحله قبل هم اکنون به امکانات نرم افزاری گوگل دسترسی دارید و به راحتی می توانید برنامه های مورد نظر خود را از گوگل پلی دریافت کنید.

با راهاندازی AMIDuOS همچنان نمی توانید به قابلیت های نرمافزاری گوگل از جمله گوگل پلی دسترسی داشته باشید. اما اگر ترجیح میدهید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید، این پست به شما نشان میدهد که چگونه اینترنت اکسپلورر را در ویندوز 10 باز کنید و چگونه میتوانید آن را به منوی استارت یا نوار وظیفه خود پین کنید تا دسترسی آسان داشته باشید و چگونه میتوانید حتی می توانید آن را به عنوان مرورگر وب پیش فرض خود تنظیم کنید.

پلتفرم معاملهگر متناوب چارلز شواب، قابلیتی به نام (StreetSmart Edge) را پیشنهاد میکند، این قابلیت از اطلاعات اسکرین شده زنده استفاده کرده و به مشتریان این اجازه را میدهد تا براساس مؤلفههای تکنیکالی و بنیادی، دستهای از سهام و صندوقهای قابلمعامله در بازار بورس را فیلتر کنند، که این شاخصهها شامل سیگنالهای تکنیکالی ایجادشده توسط (Recognia) نیز میشوند. کارگزاریهایی که ابزارهای تحلیل تکنیکالی را ارائه میدهند. ارائه میشود، ابزارهای تحلیل تکنیکالی عالیای را در اختیار بسیاری از کارگزاریها گذاشته است، و آنها نیز از این ابزار در پلتفرمهای معاملاتی خود استفاده میکنند. ما نگاهی به ابزارهای تحلیل تکنیکالی که توسط کارگزاریها ارائه میشود – در کنار ابزارهای منتشر شده انفرادی – میاندازیم.

اگر پردازندهی مورد نظر شما در این فهرست نباشد به این معنی است که در حال حاضر به صورت رسمی برای اجرای ویندوز 11 توسط مایکروسافت پشتیبانی نمیشود، اما ممکن است در آینده پردازندههای قدیمیتر نیز به فهرست موجود اضافه شوند. نرم افزار شبیهساز AMIDuOS به صورت پیشفرض از مارکت آمازون پشتیبانی میکند و در صورتی که می توانید برنامههای مورد نیاز خود را از این فروشگاه دانلود نمایید نیازی به نصب پکیج اپلیکیشنهای گوگل ندارید.

۳- پس از چند ثانیه بهروزرسانی به نام Windows 11 Insider Preview بهطور خودکار شروع به دانلود شدن میکند. برای مجازیسازی و نصب ویندوز 11 کامپیوتر شما باید به حداقل ۸ گیگابایت حافظه رم و پردازندهای چهار هستهای مجهز باشد، چرا که VMWare از حداقل دو هسته و ۴ گیگابایت حافظه رم استفاده میکند. از سال 1390 که مجموعه خانه سرمایه شروع به کار کرد با برگزاری ۲۷ دوره جامع آموزشی بلند مدت، بیش از ۵۰۰۰ تحلیلگر را وارد بازار سرمایه کردهایم.

با این کار رابط کاربری ویندوز 10 به نحوی تغییر می کند که به جای ماوس بتوان با انگشت به راحتی با آن کار کرد. جهت نصب اپلیکیشنهای اندروید در ویندوز باید سه مرحله را طی کرد. باید ویندوز 10 را در یک دیسک قابل بوت یا درایو USB داشته باشید تا این فرایند انجام بگیرد، بنابراین قبل از شروع، از کامپیوتر دیگری برای تهیه آن استفاده کنید. در حالی که Wine نرم افزارهایی را در دستگاههای ARM اجرا می کند ، بهترین نتایج در آن دستگاه های مبتنی مبتنی بر X86 مشاهده می شود.

نسخه جدید نرم افزار BlueStacks شده منتشر شد! همچنین بسیاری از مشکلات نسخه های قبلی در این نسخه برطرف شده است. اما از آنجایی که تعداد برنامههای این فروشگاه در مقایسه با گوگلپلی بسیار محدود بوده و همچنین همهی آنها برای استفاده در ویندوز بهینه نشدهاند، بسیاری از برنامهها در آن یافت نمیشود. بسیاری از کارگزاریهای لیست شده از (Recognia)، یک تأمینکنندهٔ شخص ثالث استفاده میکنند. لیست کدها شامل فرمت های صوتی و گرافیکی است.

دیدگاهتان را بنویسید