Windows 10 20H1 – All Edition

شما میتوانید از یک سری از امکانات این وبسایت بهصورت رایگان استفاده کنید، اما با پرداخت ماهانه 14.95 تا 59.95 دلار، میتوانید از امکانات اضافه و دیتاهای موجود بهرهمند شوید. اگر لپ تاپ شما روشن نمیشود، احتمال دارد مشکل از باتری باشد. با جدا کردن کابل اترنت یا خاموش کردن اداپتور بی سیم سیستم را از اینترنت جدا کنید.همه لوازم جانبی غیر ضروری را از سیستم حدا کنید. کانال اول Dev نام دارد که نسخههای غیر پایدار را برای آزمایش به دست کاربران میرساند و کانال Beta که نسخههای پایدارتر و با باگ کمتر را در دسترس کسانی که وقت و حوصله سروکله زدن با باگها و مشکلات کانال Dev را ندارد، قرار میدهد.

در غیر این صورت ، در تنظیمات هر بازی ، باید دکمه های کنترل را انتخاب کنید. قابلیتهای نموداری مارکتگیر به شما اجازه میدهد تا بتوانید از اندیکاتورهای قابلتغییر استفاده کرده، معاملاتتان را بررسی کنید، خطوط روند دائمی رسم کنید، معاملات گذشته خود را بررسی کرده، و هر یک از تایم فریمهای مدنظرتان را انتخاب کنید. نسخهٔ کنونی آن – ای سیگنال 12 – یک پکیج نرمافزاری بر پایهٔ ویندوز میباشد، که به شما امکاناتی مانند مطالعهٔ تحلیلهای تکنیکال، تست استراتژیهای معاملاتی، نمودارهای شخصیسازی شده، و دیتاهایی از بورسهای بینالمللی ارائه میدهد.

بهعلاوه، امکان یافتن موارد بنیادی، نموداری (Charting)، ژورنال معاملاتی، و ابزارهای تحقیقی را در پکیج پایه وجود دارد. بسیاری از ویژگیها، شامل پکیج نموداری بسیار قدرتمند، رایگان هستند و بهعنوان یک رقیب جدی برای وبسایتهای گرانقیمت محسوب میشود. پکیج نموداری این پلتفرم دارای قابلیت تست استراتژی (برای کاربران ویژه) میباشد. این پلتفرم دارای امکانات نموداری قابل شخصیسازی، با دیتاهای قیمتی 20 سال گذشته میباشد. بنابراین در ادامه مطلب حتماً با ما همراه باشید تا راه حل مشکل خود در ویندوز 10 را بیابید. با توجه به این نکته میشه منو راه نمایی کنین گه کدوم بروکر بهتره ؟

با خرید حق اشتراک ماهانه میتوانید از ابزارهای تکنیکالی و رِنج دیتاهای تاریخی استفاده کنید. بیش از 100 معیار برای جستجو وجود دارد، و شما میتوانید از ترکیبی از آنها استفاده کنید. پلتفرم لایت اسپید، برای معاملهگرانی که مداوماً به معامله میپردازند، ساخته شده است و دارای یک برنامه قابل دانلود با نام لایت اسپید تریدر (Lightspeed Trader) میباشد، که دارای نمایشگر زنده بازار به نام لایت اسکن (LightScan) میباشد، و به شما کمک میکند تا به غربال موقعیتهای معاملاتی بپردازید.

چارلز شواب (Charles Schwab) که در پروسهٔ خرید شرکت تیدی آمریترید (TD Ameritrade) بنیانگذار این برنامه میباشد، در تاریخ 5 اوت سال 2020 اعلام کرد که پلتفرم معاملاتی (Thinkorswim) با وجود ادغام دو شرکت، به حیات خود ادامه میدهد. با استفاده از (API)، شما میتوانید نینجا تریدر را به کارگزاریهای تیدی آمریترید، اینتراکتیو بروکرز، اواندا (OANDA)، اف ایکس سی ام (FXCM)، و دیگر کارگزاریها متصل کنید، و یا با استفاده از کارگزاری سرویس نینجا تریدر، به معامله بپردازید. همچنین یک فیلد جستجو نیز در این قسمت تعبیه شده و دکمهای که به شما اجازه میدهد ویجتهای جدید را دانلود کنید.

شما می توانید گوشی اندرویدی تان را به نمایشگر یک گوشی اندرویدی دیگر و همینطور مانیتور کامپیوتر تبدیل کنید. با پیکربندی یکی از سرورهای DNS فعال شده با DoH که مایکروسافت در این بخش از Windows 10 21H2 – ویندوز ۱۰ نسخه ۲۱H2 لیست می کند، شما اکنون میتوانید DNS رمزگذاری شده را از طریق HTTPS فعال کنید. لیست کامل فروشندگان، میتواند در بازار سرمایهگذاران (Investors Matketplace) یافت شود. متا استاک میتواند بیش از 30 الگوی کندلی را بر روی نمودار تشخیص دهد و به شما توصیههایی در خصوص نحوهٔ تفسیر این کندلها بدهد. اینطور که به نظر میرسد Windows 10 با قابلیتهای فراوان و جدید خود میتواند بار دیگر موفقیت Windows XP و Windows 7 را برای مایکروسافت به ارمغان بیاورد.

در این پلتفرم شما میتوانید دیگر اعضایی که تحت عنوان لیدر (Leader) ثبت نام شدهاند را دنبال کرده، و یا با استفاده از ابزارهای ساخت استراتژی، استراتژی معاملاتی خودتان را بسازید. تنها کافی است که قوانینی که مدنظر دارید را drag and drop کرده و آنها را بر روی نمودار اعمال کنید، سپس یک هشدار تنظیم کرده تا برنامه به شما اطلاعرسانی کند. 4. اپلیکیشن Notepad را باز کرده و سپس کدها را در داخل آن پیست کنید. همانطور که می دانید چند روزی است مایکروسافت بروز رسانی مهم Creators را برای کامپیوترهای مجهز به ویندوز 10 منتشر کرده و حالا در تلاش است تا هرچه سریعتر آپدیت مذکور را برای موبایل های هوشمند نیز آماده و عرضه کند.

در صفحه گزینه Boot Advanced Windows، یک یا چند گزینه زیر را انتخاب کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید. را انجام دهید تا به صفحه ای مشابه تصویر زیر برسید. اگر یک سازنده رایانه شخصی بخواهد برچسب لوگوی «Windows 10» یا «Windows 8» را روی رایانه شخصی خود قرار دهد، مایکروسافت از آنها می خواهد که Secure Boot را فعال کرده و از برخی دستورالعمل ها پیروی کند. کارگزاری صاحب این پلتفرم، کار خود را از یک شرکت توسعه ابزارهای تحلیل تکنیکالی شروع کرده است، بنابراین تحلیل تکنیکال در DNA این پلتفرم میباشد.

می توانید به منو دسترسی داشته باشید با روشن کردن کامپیوتر و فشردن کلید F8 قبل از شروع ویندوز. تنظیمات حساب و اطلاعات بازارها در فضای ابری ذخیره میشوند، بنابراین کاربران میتوانند بهحساب کاربری خود از هر پلتفرمی که با تریدیر همکاری میکنند، وارد شوند و از این اطلاعات استفاده کنند. این سیستم مدیریت حساب کارگزاریتان را به شما پیشنهاد میدهد، یک موتور معاملهگری است و اطلاعات برخی از بازارها را در اختیار شما قرار میدهد.

نسخههای متعددی از این نرمافزار وجود دارد، اما کاربردیترین نسخهٔ آن در بین معاملهگران متا استاک آرتی (MetaStock R/T) میباشد که از اطلاعات زنده بازارها استفاده میکند. با استفاده از روشهای مختلف هم اندرویدیها و هم IOS را میتوان به میکروفن تبدیل کرد. نسخهٔ کنونی آن، که دیتاها را با 15 دقیقه تأخیر بهنمایش گذاشته و تنها امکان مطالعهٔ 25 تحلیل تکنیکال را به شما میدهد، مبلغ 54 دلار در هر ماه هزینه دارد در حالی که که نسخه (Signature Version)، اطلاعات را بهصورت زنده نمایش داده و امکان بررسی و مطالعهٔ صدها تحلیل تکنیکال را برای شما فراهم میکند.

برای استفاده از اسکنرها، شما به عضویت طلایی و یا پلاتینومی (29.99 دلار تا 89.98 دلار بهازای هر ماه) نیاز دارید. دیتاهای زنده بازار و استفاده از 20 سال دیتای ثبتشده، نیازی به هزینهٔ اضافه ندارد. همچنین در این وبسایت میتوانید از نمودارهای نقطه و خط (point and figure charts)، نمودارهای دورهای (Seasonality Charts)، نمودارهای چرخش نسبی (relative rotation graphs) و غیره استفاده کنید. شما میتوانید به بررسی استراتژی معاملاتی خودتان با استفاده از دیتاهای گذشته بازار بپردازید و نحوهٔ عملکرد آن را بررسی کنید، سیستم نموداری که در این پلتفرم وجود دارد، به شما اجازه میدهد که نمودارهای قیمتی را در کنار اندیکاتورهای تکنیکالی بررسی کنید.

یک سیستم تست معاملاتی نیز در این وبسایت وجود دارد، البته شما میتوانید تریدینگ ویو را بهحساب کارگزاریتان متصل کنید، از این کارگزاریها میتوان به ترید استیشن اشاره کرد. در بخشی که تحت عنوان Installed RAM مشخص شده میتوانید ظرفیت رم سیستم را مشاهده کنید. ۴- پس از دانلود فایل های آپدیت توسط ویندوز دکمه Restart Now را کلیک کنید. میگل مسئول بسیاری از پروژه های نرم افزاری، از جمله GNOME است و در حال حاضر در مایکروسافت کار می کند. دیدن ارور No Bootable Device در هنگام روشن کردن لپ تاپ کامپیوتر، می تواند بسیار ناراحت کننده به نظر برسد زیرا دیگر نمی توانید ویندوز خود را لود یا بوت کنید.

حال با استفاده از روش های بالا می توانید مشکل لود بی انتها و گیر کردن در حالت Startup Repair کامپیوتر خود را حل کنید. در بخش بعد، به بررسی چند وبسایت مستقل تحلیل تکنیکال میپردازیم که میتوان از آنها در پلتفرم مدیریتی کارگزاری تریدیر استفاده کرد، در این حالت شما میتوانید در کنار استفاده از ابزارهای تحلیلی این وبسایتها، به معامله نیز بپردازید. دیسک نصب ویندوز خود را در آن قرار دهید درایو نوری شما. مشترکین ویژهای که دارای حساب متصل به کارگزاری اینتراکتیو بروکرز میباشند، میتوانند معاملاتشان را از طریق پلتفرم ترید آیدیاز نیز انجام دهند.

قابلیتهای نموداری موجود در نسخهٔ تحت وب، بسیار شبیه به نرمافزار این پلتفرم میباشد. این نرمافزار یکی از بهترین ابزارهای نموداری موجود میباشد و بهخوبی با سیستم مدیریت دستورهای معاملاتی ترید استیشن یکپارچه شده است. تحلیل تکنیکال خودکار نیز در پکیج نموداری گنجاندهشده است، که بهمحض شکلگیری الگوهای نموداری آنها را بهنمایش میگذارد. شما در پکیج پایهٔ این برنامه، بیش از 100 اندیکاتور تکنیکالی را پیدا میکنید. زبان (Pine Script) که در این وبسایت بهصورت اختصاصی استفاده شده است، به شما اجازه میدهد تا بتوانید اندیکاتورها را تغییر داده و یا خودتان یک اندیکاتور بسازید. تریدینگ ویو دارای بیش از 100 اندیکاتور بوده و از ابزارهای رسم هوشمند پشتیبانی میکند که میتوان از آنها در سهام بینالمللی، ارزها و همچنین رمز ارزها استفاده کرد.

شما میتوانید از دستهای از امکانات این وبسایت، بهصورت رایگان استفاده کنید. ترید اسپایدر که در سال 2016 پایهگذاری شد، دارای دستهای از ابزارهای تحلیل تکنیکال میباشد که به شما در پیدا کردن، برنامهریزی، و زمانبندی معاملاتتان با دقت و کارایی بالاتر، کمک میکند. با استفاده از API، کاربران میتوانند با چندین کارگزاری – که شامل تریدیر و اینتراکتیو بروکرز میشود – به معامله بپردازند. نینجا تریدر، یک محیط معاملهگری را ارائه میدهد که شما میتوانید از آن برای ساختن، تست و شبیهسازی یک سیستم معاملاتی در خصوص داراییها، بازار فارکس، و بازار آتی – پیش از استفاده از پول واقعی در بازار – استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید